همزمان با هفته دفاع مقدس، اردوی جهادی تخصصی چشم پزشکی در فریمان برگزار شد

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

اردوی جهادی تخصصی چشم پزشکی همزمان با هفته دفاع مقدس با همکاری بسیج جامعه پزشکی در بیمارستان حضرت زهرا(س) فریمان برگزار شد.

دکتر محمدعلی پاینده مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریمان اظهار داشت: در این اردو که به مدت یک روز در محل بیمارستان حضرت زهرا(س) برگزار گردید به بیش از 100 بیمار خدمات تخصصی چشم پزشکی ارائه شد.

دکتر پاینده با بیان اینکه کلیه خدمات ارائه شده در این اردو رایگان می باشد افزود:این بیماران از مدتی قبل در غربالگری های صورت گرفته در مراکز بهداشتی ،خانه های بهداشت روستایی و درمانگاه بیمارستان شناسایی شده بودند که با پیگیری های صورت گرفته و همکاری کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) مشهد ،این تیم تخصصی به فریمان اعزام شد.

اسماعیل پیش قدم مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) در ادامه در گفتگو با وبدا اظهار داشت: با رویکرد جدید بیماریابی و ارائه خدمات تخصص به محرومین و نیازمندان این کانون از سال گذشته اقدام به ارائه خدمات جهادی در قالب طرح شهید رهنمون نموده است.

پیش قدم افزود:در این طرح ابتدا بیماران نیازمند در شهرستانها شناسایی و سپس طبق نیاز شهرستان تیم های تخصصی و فوق تخصصی به منطقه اعزام می گردد.وی افزود:بنا بر این طرح تمام بیماران شناسایی شده ویزیت و طی فرایندی بیمارانی که نیاز به درمان تکمیلی دارند جهت طی مراحل درمان به بیمارستان خاتم الانبیاء ارجاع و بصورت رایگان درمان می شوند.