زایمان موفق مادر باردار در آمبولانس اورژانس 115 فریمان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریمان از انجام زایمان موفق مادر باردار فریمانی (ساکن روستای کاریزمه ازتوابع شهرستان فریمان) در آمبولانس اورژانس 115 توسط ماما خبر داد.
دکتر محمد علی پاینده در گفتگو با وب دا اظهار داشت: با توجه به عدم تمایل به مراجعه مادر باردار جهت دریافت مراقبت های دوران بارداری به مرکز خدمات جامع سلامت ، همکاران ما در واحد سلامت خانواده مرکز بهداشت پیگیری و مراقبت در منزل این مادر باردار را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود با توجه به هماهنگی های انجام شده، مراقبت از این مادر باردار بصورت مکرر و روزانه توسط بهورز روستا و ماما انجام می شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریمان افزود : روز گذشته بهورز روستا جهت انجام معایته و مراقبت به منزل این فرد مراجعه کرده که متوجه شروع دردهای زایمانی در او می شود.

دکتر پاینده خاطر نشان کرد : با اطلاع وضعیت بیمار به واحد سلامت خانواده مرکز بهداشت هماهنگی های لازم انجام و مامای مرکز خدمات جامع سلامت سنگ بست به همراه همکاران اورژانس 115 در محل حاضر شدند و بیمار را جهت اعزام به بیمارستان به آمبولانس منتقل کردند.

وی افزود :با انجام اقدامات تسهیل زایمان در آمبولانس توسط همکار ماما ، نوزاد در حین انتقال به بیمارستان در آمبولانس متولد شد.

دکتر پاینده گفت: مادر و نوزاد با حال عمومی خوب جهت طی مراحل درمان به بیمارستان حضرت زهرا(س) فریمان منتقل شدند.

پاینده در پایان خاطرنشان کرد: همکاران اعزامی اورژانس ۱۱۵ در این مأموریت آقایان امید حلمی و میلاد سپاهی ، همکار بهورز روستای کاریزمه خانم حاج سعدآباد و همکار ماما خانم راهداری بودند که از زحمات این عزیزان تقدیر و تشکر می گردد.