پیام مدیر شبکه بهداشت و درمان فریمان به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریمان طی پیامی فرارسیدن سی و یکم شهریور ماه سالروز شروع جنگ تحميلي از سوي رژيم بعث عراق عليه جمهوري اسلامي ايران و آغاز هفته دفاع مقدس را گرامی داشت.

متن پیام ایشان بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

درخت تنومند انقلاب شکوهمند اسلامی که با خون پاک هزاران شهید و جانفشانی و جانبازی‌های زنان و مردان این سرزمین آبیاری شده و امروزه به الگویی تمام عیار برای آزادی خواهان منطقه و جهان تبدیل شده و چشم امید ملت‌های مظلوم و ستم دیده به این خطه دلاور خیز دوخته شده، بی شک مدیون ایثارگری‌های مردان مردی است که در طول هشت سال دفاع جانانه و مقدس از تمام هستی خود گذشتند و اجازه ندادند حتی یک وجب از این خاک مقدس زیر یوغ استعمارگران و غاصبان بماند.

تاریخ به خوبی گواهی خواهد داد که رشادت‌ها و از خود گذشتگی‌های مردان و زنان و جوانان و پیران این خطه با پیروی و الگو پذیری از نهضت سرخ عاشورا و خط سبز ولایت جلوی زیاده خواهی‌ها و یاوه گویی‌های ابرقدرت‌ها را گرفته و اجازه داشتن حتی ذره‌ای چشم طمع به دشمنان تا بن دندان مسلح را نداده است.

سی ویکم شهریورماه یادآور پایداری، استقامت، رادمردی و رشادت‌های شهیدان، جانبازان و ایثاگران و نماد اتحاد و همدلی همه ملت بزرگ و عظیم ایران اسلامی برای مقابله با ابرقدرت‌ها و شیاطین بزرگ است و این واقعه مهم تا همیشه تاریخ به عنوان حماسه‌ای ماندگار ثبت خواهد ماند و بر تارک ایران اسلامی خواهد درخشید.

اينجانب ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تجديد ميثاق با آرمانهاي امام راحل(ره) یاد همه شهیدان به ویژه شهدای جامعه پزشکی و مدافع سلامت را گرامی داشته و از خداوند متعال، سربلندي ايران اسلامي را تحت توجهات حضرت ولي عصر (عج) و در پرتو منويات رهبر عظيم الشان انقلاب اسلامي حضرت آيت الله العظمي خامنه‌اي"مدظله العالي" مسئلت مي‌نمايم.