تزریق بیش از 3800 دوز واکسن کرونا در سطح شهرستان فریمان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دکتر مصطفی جعفری مدیر شبکه بهداشت و درمان فریمان اظهار داشت :از ابتدای شروع واکسیناسیون کرونا تاکنون بیش از 3826 دوز واکسن کرونا در سطح شهرستان تزریق شده است .

دکتر جعفری خاطر نشان کرد: واکسن‌ها بین گروه‌های هدف اعلامی از سوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعم از کادر درمان، جانبازان و معلولان،  سالمندان و بیماران خاص تزریق شده است.

وی با بیان اینکه 9 مرکز خدمات جامع سلامت در سطح شهرستان و یک پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کووید-19 در شهر فریمان برای سهولت دسترسی شهروندان جهت دریافت واکسن فعال می باشند افزود: . بیش از80 درصد سالمندان بالای ۸۰ سال و77 درصد از افراد بالای ۷۰ سال شهرستان فریمان تاکنون علیه ویروس کرونا واکسینه شده اند و روند واکسیناسیون این گروه‌ ها همچنان در حال اجراست که به محض دریافت سهمیه جدید واکسن خصوصاً واکسن های ایرانی عملیات واکسیناسیون با شتاب بیشتر انجام خواهد شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان فریمان در پایان با بیان اینکه افرادی که واکسن کرونا دریافت می‌کنند نیز باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند، خاطرنشان کرد: همچنان تاکید می‌شود در کنار تزریق واکسن، رعایت پروتکل‌های بهداشتی مهمترین نقش را در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا دارد.